Nowości - Sportowe

środa, 22 czerwca 2016

Węgry - Portugalia (3:3)

Mecz Węgry - Portugalia będzie transmitowany na Polsacie Sport 3 o godzinie 18:00.
Spotkanie zostanie rozegrane na Parc Olympique Lyonnais w Lyonie.

Transmisję na żywo będzie mogli znaleźć również na zagranicznych stacjach.

Aktualizacja: 20:03
 Zoltan Gera popisał się genialnym uderzeniem. Rui Patricio nie był w stanie obronić tego.Węgrzy prowadzili 1:0.
Gola dla Portugalii strzelił Joao Mario, lecz sędzia Martin Atkinson go nie uznał, gdyż dopatrzył się spalonego. Kilka minut - Ronaldo podał do Naniego, a ten strzałem po krótkim słupku doprowadził do 1:1. Dwie minuty po wznowieniu gry Węgrzy po raz kolejny wyszli na prowadzenie! Rzut wolny wykonywał Balázs Dzsudzsák i kompletnie zmyliła Rui Patricio.

Cristiano Ronaldo centrował Joao Mario i pokonał Kiralya... piętą!12  minut później wykorzystał kolejne dośrodkowanie głową.

Balázs Dzsudzsák,tym razem na linii jego strzału stanął Nani, a piłka po raz kolejny minęła Rui Patricio. Był to gol na 3:2 dla Węgier.

Po wyrównaniu Portugalia miała awans w kieszeni, lecz gol Austrii strzelony Islandii oznaczał, że w 1/8 finału czekała na nich Anglia! Wszystko zmieniło się w doliczonym czasie gry - Islandia wygrała i to ona zmierzy się z "Synami Albionu". Ronaldo i spółka zmierzą się za to z Chorwacją.<<zredagowane ze źródła:polsatsport.pl>>

Węgry - Portugalia 3:3 (1:1)

Bramki: Gera 19, Dzsudzsák 47, 55 - Nani 42, Ronaldo 50, 62.

Węgry: Kiraly - Lang, Guzmics, Juhasz, Korhut - Gera (46 Bese), Pinter - Dzsudzsák, Elek, Lovrencsics (83 Stieber) - Szalai (71 Nemeth).

Portugalia: Patricio - Vierinha, Pepe, Carvalho, Eliseu - William, Moutinho (46 Sanches), Gomes (61 Quaresma) - Mario, Ronaldo, Nani (81 Pereira).

Żółte kartki: Guzmics, Juhasz, Gera, Dzsudzsák.