Nowości - Sportowe

sobota, 25 czerwca 2016

1/8 finału Euro 2016: Chorwacja - Portugalia (0:1)

Mecz Chorwacja - Portugalia będzie transmitowany na Polsacie Sport 2 o godzinie 21:00.
Spotkanie zostanie rozegrane na Stade Bollaert-Delelis w Lens

Transmisję na żywo będzie mogli znaleźć również na zagranicznych stacjach.

Aktualizacja: 0:05
Znamy naszego rywala w 1/4 finału Euro 2016 !
To reprezentacja PORTUGALII !

Ten mecz (można powiedzieć) zaczął się od dogrywki, bo tylko wtedy tempo rosło. Widzieliśmy wtedy dosłownie akcję za akcją. Zarówno atakowali Portugalczycy i tym samym odpowiadali Chorwacji. 3 minuty przed rzutami karnymi piłkę dostał Cristiano Ronaldo i strzelił mocno, lecz Danijel Subasić odbił strzał. Po odbiciu chorwackiego bramkarza, piłkę dopadł Ricardo Quaresma i z metra skierował ją do bramki rywali.

Chorwaci próbowali jeszcze swoich sił. Szykowali kontrę. Chwilę później sędzia zakończył mecz.

Chorwacja - Portugalia (0:1)
Bramki: Quaresma (117.)

Kartki: W.Carvalho - żółta

Chorwacja: Subasić - Srna, Corluka (120. Kramarić), Vida, Strinić - Modrić, Badelj - Brozović, Rakitić (110. Pjaca), Perisić - Mandżukić (88. Kalinić)

Portugalia: Patricio - Cedric, Pepe, Fonte, Guerreiro - Mario (87. Quaresma), Silva (108. Danilo), W.Carvalho, Gomes (50. Sanches) - Nani, Ronaldo