Nowości - Sportowe

poniedziałek, 27 czerwca 2016

1/8 finału Euro 2016: Włochy - Hiszpania (2:0)

Mecz Włochy - Hiszpania będzie transmitowany na Polsacie i Polsacie Sport o godzinie 18:00.
Spotkanie zostanie rozegrane na Stade de France, Saint-Denis

Transmisję na żywo będzie mogli znaleźć również na zagranicznych stacjach.

Aktualizacja: 20:20
BRAWO !!! AZZURRI W ĆWIERĆFINALE EURO 2016 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HUUUUUUUUUUURRRRAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 CO ZA ŁAGODNY WYMIAR KARY !!!!!!!!!

To może od początku :)

Mecz był rewanżem za finał Euro 2016, gdzie wtedy obie drużyny zmierzyły się ze sobą w walce o puchar Mistrzostw Europy.
Włosi byli o krok od zgarnięcia tytułu: również grali z Hiszpanami w fazie grupowej i zremisowali. Finał niestety był inaczej wyreżyserowany.

Teraz gli Azzurri mogli pomścić tamten okres. I im się to udało !

Cały mecz przebiegał emocjonująco. Reprezentacja Włoch utrzymywała długo piłkę. Stwarzali mnóstwo akcji podbramkowych. Kotłowało się. Wszyscy czekaliśmy, kiedy pierwsza bramka padnie i kto ją zdobędzie ?
Lecz długo nie musieliśmy czekać - otóż w 33 minucie Eder wykonywał rzut wolny. Zrobiło się zamieszanie tuż przed bramką De Gei, ale niesamowitym strzałem zakończył ją Giorgio Chiellini.
Cały stadion oszalał !

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Azzurrich.

Druga połowa natomiast była ofensywna ze strony Hiszpanów. Wzięli się do roboty; udało im się stworzyć parę groźnie wyglądających akcji - niestety nieudanych - gdyż NIE MA LEPSZEGO BRAMKARZA OD GIGI'EGO BUFFONA !

Reprezentacja Hiszpanii dzielnie walczyła, lecz wszystko szło na marne. Mieli pecha. Cały czas trafiali a to w słupki, a to w poprzeczki.
Wygrana nie była im pisana - dzisiaj los im nie sprzyjał.

W doliczonym czasie gry, 91 minucie Pelle zdobył kolejną bramkę dla Italii ! Stadion jeszcze bardziej oszalał i zaczęła się wielka feta ! 2 minuty (94 min) minęły jak z bicza, a Włosi mogli rozkoszować się dowoli swoim wielkim osiągnięciem - zrewanżowali się ekipie Del Bosque za poprzedni finał Euro 2016 w Polsce i na Ukrainie.