Nowości - Sportowe

wtorek, 14 czerwca 2016

Austria - Węgry (0:2)

Dzisiaj bardzo HISTORYCZNY mecz :) . O godzinie 18:00 na Nowym Stadionie w Bordeaux zmierzą się Austro-Węgry ... :)

Mecz możecie obejrzeć na Polsacie oraz na Polsacie Sport.

Mecz, w którym ponownie te dwa państwa miały się ze sobą zjednoczyć. Jednak wbrew wszystkim ekspertom, dzisiejszy dzień należał do Węgrów. Reprezentacja Węgier od ponad 40 lat wróciła na boiska Mistrzostw Europy.
Ich wygrana była wielką niespodzianką. Wszyscy stawiali, że to Austriacy z łatwością pokonają drużynę węgierską. Węgrzy zaskoczyli wszystkich. W minucie pokonał austriackiego bramkarza, a w minucie piękny strzał oddał.

Węgry mogą być czarnym koniec tegorocznego turnieju we Francji.

Austria - Węgry 0:2
0:1 - Adam Szalai 62'
0:2 - Zoltan Stieber 88'

Austria: Robert Almer - Florian Klein, Aleksandar Dragović, Martin Hinteregger, Christian Fuchs - David Alaba, Julian Baumgartlinger - Martin Harnik (77' Alessandro Shoepf), Zlatko Junuzović (59' Marcel Sabitzer), Marko Arnautović - Marc Janko (65' Rubin Okotie).

Węgry: Gabor Kiraly - Attila Fiola, Richard Guzmics, Adam Lang, Tamas Kadar - Zoltan Gera - Krisztian Nemeth (89' Adam Pinter), Adam Nagy, Laszlo Kleinheisler (79' Zoltan Stieber), Balazs Dzsudzsak - Adam Szalai (69' Tamas Priskin).

Żółte kartki: Dragović 2 (Austria) oraz Nemeth (Węgry).

Czerwona kartka: Dragović (Austria) /66', za dwie żółte/.

Sędzia: Clement Turpin (Francja).