Nowości - Sportowe

środa, 15 czerwca 2016

Rosja - Słowacja (1:2)

Słowacy są debiutantami na Mistrzostwach Europy. Co prawda, przegrali swój pierwszy mecz z Walią (2:1), lecz zmotywowali się i nie ulegli presji ze strony Rosji. Pokonali ich 2:1 !
Pod koniec 1. połowy Słowak Hamsik świetnie zagrał do Weissa, który przyjął od niego piłkę i strzelił gola, pokonując przy tym dwóch rosyjskich obrońców.
Tuż przed pierwszym gwizdkiem, bramkę zdobył Marek Hamsik. Wyszedł on do podania z rzutu rożnego. Akinfiejew nie miał szans na obronę.
W 80. minucie Słowacy opadli na laurach. Ich błąd wykorzystał Szatow. Bramkę dla Rosji strzelił Głuszakow.

Rosja - Słowacja 1:2