Nowości - Sportowe

czwartek, 16 czerwca 2016

Ukraina - Irlandia Północna (0:2)

Ukraina podejmuje Irlandię Północną od godziny 18:00 na Parc Olympique Lyonnais w Lyonie.
W '49 McAuley strzela gola. Piłkę otrzymał z dośrodkowania rzutu wolnego.

W '58 minucie Sędzia przerwał mecz. Intensywnych deszcz nie pozwolił grać piłkarzom. Schowali się w tunelu stadionu w Lyonie. Po ok  3 min obie ekipy kontynuują grę.

W '49 z [rzutu wolnego dośrodkował Oliver Norwood, a Gareth McAuley uciekł Jewhenowi Chaczeridiemu i trafił do siatki głową.

Ze względu na gradobicie w trakcie drugiej połowy i przerwanie meczu na ponad dwie minuty Pavel Kralovec doliczył ich do regulaminowego czasu aż sześć i w ostatniej padł gol, który ostatecznie rozstrzygnął losy rywalizacji. Piatow poradził sobie z uderzeniem Stuarta Dallasa sprzed pola karnego, ale odbił piłkę wprost pod nogi Nialla McGinna i ten musiał już trafić do siatki.]<<źródło:sportowefakty.wp.pl>>

Ukraina - Irlandia Północna 0:2 (0:0)
0:1 - Gareth McAuley 49'
0:2 - Niall McGinn 90+6'

Ukraina: Andrij Piatow - Wiaczesław Szewczuk, Jarosław Rakickij, Jewhen Chaczeridi, Artem Fedecki, Taras Stepanenko, Serhij Sydorczuk (76' Denis Garmasz), Jewhen Konoplianka, Wiktor Kowalenko (83' Ołeksandr Zinczenko), Andrij Jarmolenko, Jewhen Sełezniow (72' Roman Zozulja).

Irlandia Północna: Michael McGovern - Aaron Hughes, Craig Cathcart, Gareth McAuley, Jonny Evans, Steven Davis, Oliver Norwood, Corry Evans (86' Paddy McNair), Stuart Dallas, Jamie Ward (69' Niall McGinn), Conor Washington (84' Josh Magennis).