Nowości - Sportowe

czwartek, 16 czerwca 2016

Anglia - Walia (2:1)

Na Stade Bollaert - Delelis w Lens zakończył się mecz pomiędzy Anglią a reprezentacją Walii.
Pod koniec 1. połowy meczu Gareth Bale zdobył gola poprzez mocny strzał z rzutu wolnego. W 45. minucie Anglicy wygrywali.
W drugiej połowie spotkania Walia zagrała z większym aninuszem. W 56. minucie doszło do remisu. Vardy wszedł na boisko w drugiej połowie i Anglicy sugerowali spalonego. Sędzia był w tej kwestii nieugięty. W ostatnich sekundach meczu Sturridge ustanowił końcowy wynik dzisiejszego spotkania w Lens. Anglik strzelił gola w krótki róg.

Anglia - Walia 2:1 (0:1)

Anglia: Joe Hart - Kyle Walker, Chris Smalling, Gary Cahill, Danny Rose - Adam Lallana (73. Marcus Rashford), Eric Dier, Wayne Rooney, Dele Alli, Raheem Sterling (46. Daniel Sturridge) - Harry Kane (46. Jamie Vardy).

Walia: Wayne Hennessey - Chris Gunter, James Chester, Ashley Williams, Ben Davies, Neil Taylor - Aaron Ramsey, Joe Ledley (67. David Edwards), Joe Allen - Hal Robson-Kanu (72. Jonathan Williams), Gareth Bale.

Bramki: 0:1 Gareth Bale (42-wolny), 1:1 Jamie Vardy (56), 2:1 Daniel Sturridge (90+2).

Żółta kartka: Ben Davies (Walia). Sędzia: Felix Brych (Niemcy).