Nowości - Sportowe

piątek, 8 czerwca 2012

Rosja - Czechy (4:1)

Jak na pierwszy dzień ME 2012 Rosjanie nieźle rozgromili czeską reprezentację, aż 4:1.
Od pierwszych minut Rosja pokazywała, że nie przyjechała na darmo na Euro. Pokazali, że są najlepsi!
Pierwszy gol dla Rosji strzelił Dżagojew w 15 minucie. Swoim potężnym ciosem wpakował piłkę do bramki.
Niby się zapowiadał miły, spokojny wieczór na stadionie, ale niestety zawsze musi coś zakłócić. W 16 minucie ktoś wyrzucił na lewą stronę pola karnego koło Petra Cecha palącą race. Mecz musiał zostać przerwany.
W 24 minucie kolejną bramkę dla Rosjan zdobył Szyrokow.
Czesi próbowali, ale nie udawało im się.
Ale w końcu, po długim czasie zmagań udało im się zdobyć jedyną bramkę w 52 minucie przez Vaclav'a Pilar'a.
Statystyka posiadania piłki była bardzo wyrównana, bo 48% procent dla czeskich piłkarzy.
Drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu strzelił Alan Dżagojew ('79)
Pawiluczenko, który wszedł za Advocaat'a, zdobył bramkę w 82 minucie i ustanowił wynik końcowy 4:1