Nowości - Sportowe

środa, 6 kwietnia 2011

Wszystko się może zdarzyć...

Niespodziewana porażka obrońcy trofeum Interu.
W Madrycie i Mediolanie rozegrano dziś pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów.Bardzo blisko awansu są: Real Madryt i Schalke 04 Gelsenkirchen.
"Królewscy" rozgromili 4:0 Tottenham Hotspur. Mecz świetnie się dla nich ułożył, bo już w 4. minucie Emmanuel Adebayor główkował do siatki. Później goście w bezsensowny sposób się osłabili. Peter Crouch już w 15. minucie zobaczył drugą żółtą kartkę i powędrował do szatni.
Po przerwie Real dobił rywali. Najpierw kolejna główka Adebayora, potem najładniejsze trafienie meczu - strzał Di Marii w "okienko" - wreszcie wolej Cristiano Ronaldo.
Ciekawie było także w drugim spotkaniu. Inter - obrońca trofeum - już w 26. sekundzie objął prowadzenie. Manuel Neuer, bramkarz Schalke, interweniował poza polem karnym, ale nie zdążył wrócić. Dejan Stanković przelobował go przepięknym uderzeniem.
Niemcy jednak się nie podłamali. Wyrównali na 1:1, potem na 2:2, a po przerwie sami nadawali ton grzePo efektownym 5:2 na San Siro w rewanżu u siebie mogą przegrać nawet 0:3, a i tak awansują!